Konferencja podsumowująca 26.10.2016

Konferencja podsumowująca 26.10.2016

Dnia 26 października w Hotelu Cristal Park Tarnów odbyła się konferencja podsumowująca III edycję projektu "Szybcy na torze - bezpieczni na drodze".  

W konferencji wzięli udział Starosta Tarnowski Pan Roman Łucarz, Robert Barys - Prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Passe-Partout i Fundacji Prodriver, a także Mistrzowie Kierownicy: Karolina Pilarczyk Polish Drift Girl, Adam Gładysz oraz Jerzy Smagała. Obecni byli także przedstawiciele Policji z Tarnowa, Krakowa, Bochni i Nowego Sącza, którzy przedstawili prezentacje na temat zachowań młodych kierowców na drogach w Tarnowie, Nowym Sączu i okolicach oraz partnerzy z MORD w Tarnowie i współpracujących szkół i uczelni.

Naszymi gośćmi byli również młodzi członkowie z "Klubów Szybcy i Bezpieczni", którzy stworzyli filmiki i prezentacje multimedialne na temat bezpiecznej jazdy, zaprezentowane na dzisiejszej konferencji. Zwycięskim Klubem i autorem najlepszej prezentacji została grupa z Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie.

Serdecznie dziękujemy każdemu za obecność oraz gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego wydarzenia: http://szybcyibezpieczni.pl/content/konferencja-podsumowuj%C4%85ca-26102016